Жінка стала секс-залежною через соцмережі і роками змінювала сотні партнерів

Блогери, Соцмережі

Колишня секс-наркоманка Лорі Джейд Вудрафф (Laurie Jade Woodruff) розповіла, що через залежність від Instagram вона постійно відчувала потребу займатися сексом з незнайомцями. Її історію наводить КуПол.

За словами 30-річної Вудрафф, соцмережа стала майданчиком, повної спокуси. «У гіршому випадку я була одержима сексом з незнайомцями, а соціальні мережі зробили це неймовірно простим. Забудьте про те, щоб сходити в бар або займати час дорогими додатками для знайомств, Instagram допоможе за лічені хвилини дзвінка, не виходячи з дому », – пояснила вона.

Вудрафф зізналася, що у неї було від 100 до 200 партнерів, і за часів, коли залежність долала її, у неї було два-три нових партнера в тиждень. «Для мене секс був швидким рішенням. Я відчувала себе спустошеною і жадала близькості », – згадує вона.

Жінка розповіла, що викладала провокаційні знімки і відразу отримувала безліч компліментів від чоловіків, в тому числі еротичного змісту. Така легкість залучення уваги, на її думку, і зробила на неї шкідливий вплив. Щоб усвідомити це, їй знадобилися роки. Видання відзначає, що багато блогери перетворили публікацію знімків в прибуткову роботу, але для деяких, як у випадку Вудрафф, це викликало хворобливу сексуальну залежність.

«Я відчувала себе безсилою у контролі бажань – я просто не могла насититися, тому мені весь час потрібні були нові чоловіки», – зізналася вона, пояснивши, що в глибині душі мріяла про глибокі постійних відносинах, заснованих на любові. При цьому, зауважує жінка, вона взагалі не звертала увагу на свою власну безпеку, зв’язуючись з незнайомцями. «Я до сих пір не можу повірити, що робила це», – зізналася вона.

В результаті жінка потрапила в ситуацію, яка змусила її звернутися за допомогою. Хлопець, який здавався їй прекрасним, виявився грубим і сильно налякав її при особистому спілкуванні. Вона зізналася, що в кінці зустрічі кулею вилетіла на вулицю, ставлячи собі питання, як вона могла так поступати. Жінка в той же день записалася на 12-ступінчасту програму, що допомагає анонімно лікуватися від секс-наркоманії. В рамках лікування вона перестала публікувати фото в Instagram. Зараз у жінки з’явилися стабільні постійні відносини.