Ведучого «Росії 1» заблокували в Twitter

Інтернет, Соцмережі

Twitter заблокував сторінку ведучого програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1» і кандидата в депутати Держдуми Євгена Попова. Про це він повідомив в своєму Telegram-каналі, де також звинуватив соцмережа у втручанні в вибори.

Попов доклав скріншот зі свого акаунта, в якому говориться, що сторінку заблокували за порушення правил Twitter (пункт про публікацію приватної інформації). У спірному пості телеведучий опублікував телефонний номер громадської приймальні та її адресу.

«Ау, Twitter, що не смішіть москвичів! Теж мені – російського Трампа знайшли. Так і напишіть: не подобається активна громадянська позиція кандидата в Державну Думу Росії. Однак моя громадянська позиція і моя передвиборча кампанія – не вашого розуму справа», – поскаржився Попов.

 

Телеведучий додав, що москвичі здатні самі розібратися, як їм жити, звинуватив американську соцмережу у втручанні в російські вибори і пригрозив Twitter відповідальністю за це.

19 вересня в Росії відбудеться єдиний день голосування, в ході якого громадяни виберуть депутатів Державної Думи VIII скликання. Тоді ж пройдуть вибори голів 12 суб’єктів і вибори депутатів законодавчих органів державної влади в 39 регіонах.