У Росії висловилися про терміни міграції користувачів YouTube на Rutube

Uncategorized

Міграція аудиторії з YouTube до Rutube займе багато часу, вважає генеральний директор комунікаційного агентства All Star Media Дмитро Павлов. Так чи інакше сервіс поки що пристосовується до зростання кількості користувачів.

Павлов переконаний, що вітчизняний відеохостинг адаптувався до великої кількості користувачів. «Нещодавно ми спостерігали, як у відеохостингу Rutube “упав” сайт. Однак це скоріше наслідок зовнішнього втручання, а не наплив великої кількості користувачів. Упевнені, що програмісти Rutube поставили якісний захист, щоб пристосувати платформу до великого трафіку», – сказав експерт.

На думку Павлова, адаптація аудиторії до російського онлайн-сервісу ще у процесі. «Це відбувається не за два-три місяці, потрібний тривалий період повної еміграції. І цей проміжок часу люди продовжуватимуть користуватися YouTube», — додав генеральний директор комунікаційної агенції.

Хакерська атака на Rutube, що стала найбільшою в історії відеохостингу, відбулася 9 травня. У мережі також поширилася інформація, що було втрачено вихідний код ресурсу, без якого його відновлення неможливо. У прес-службі компанії підтвердили дані про кібератаку, але уточнили, що з вихідним кодом все гаразд. Пізніше відповідальність за атаку взяли хакери з угруповання Anonymous. Через два дні, 11 травня, відеохостинг поновив роботу. При цьому уточнювалося, що доступ до сервісів майданчика відкриватиметься поступово.