У месенджері WhatsApp з’явиться можливість відновлення віддалених повідомлень

Месенджери

У популярному месенджері WhatsApp з’явиться нова можливість пов’язана з видаленням повідомлень. Про це стало відомо фахівцям порталу WABetaInfo.

За даними порталу, у бета-версії месенджера під номером 2.22.13.5 для пристроїв під керуванням Android тестувальники помітили можливість відновлення віддалених повідомлень у чатах. Тепер у разі видалення повідомлення в нижній частині екрана буде виникати поле, в якому користувачам будуть пропонувати скасувати видалення.

Зазначається, що завдяки новій функції користувачі зможуть повертати повідомлення, які помилково видалили. Коли ця можливість стане доступна широкого кола користувачів, не уточнюється.

Раніше повідомлялося про іншу нову функцію, яка з’явиться в WhatsApp. Фахівці WABetaInfo розповіли, що незабаром користувачі месенджера зможуть редагувати надіслані повідомлення.

До цього стало відомо про плани розробників WhatsApp змінити правила поводження з конфіденційними повідомленнями. Стверджувалося, що користувачам збираються дозволити зберігати зникаючі повідомлення.