У мережу потрапили дані 10 мільйонів записів букмекерської контори

Кібербезпека

У даркнеті виставили на продаж базу даних з майже 10 мільйонами облікових записів букмекерської контори і онлайн-казино Pin-Up.bet. Про це повідомляє РБК з посиланням на компанію BI.ZONE.

Уточнюється, що із загальної кількості понад 7,8 мільйона аккаунтів були зареєстровані в Росії. Також постраждали користувачі з Великобританії, Туреччини, США, Німеччини, Бразилії та Азербайджану. Зловмисникам виявилися доступні фінансова інформація клієнтів, адреси, дати народження, номера телефонів, а також улюблена гра, в якій зроблено найбільшу кількість ставок.

Хакер виставив базу на продаж і просить за неї десять тисяч доларів в криптовалюта.

31 серпня у даркнеті з’явилася велика база особистих даних пасажирів російської авіакомпанії Utair. Список, який є в розпорядженні «Лента.Ру», містить інформацію про декілька сотень тисяч чоловік. Для кожного вказані повне ім’я, серія і номер паспорта, адреса електронної пошти, номер мобільного телефону, точну адресу і кількість накопичених миль. Файл, який є вивантаженням системи управління базами даних MongoDB, опублікували хакери з іранської кіберзлочинністю угруповання Arvin Club.В описі бази даних також стверджується, що в ній міститься інформація про кількох російських сенаторів.