У мережі розкрили чоловічі помилки щодо жіночих бажань

Соцмережі

Користувачі Twitter поділилися поширеними помилками чоловіків щодо того, чого хочуть жінки. Свої пости на цю тему вони супроводжували хештегом #MenThinkWomenWant. Першим його вжив Twitter-аккаунт Thoughts from the Mancave.

Багато дівчат звертали увагу на те, що матеріальні блага для них не на першому місці. «Жінкам не важлива кількість грошей, марка машини і розмір члена. Найголовніше, щоб чоловік до неї добре ставився», – висловилася одна користувачка. «Чоловіки думають, що жінкам потрібні речі … Просто дайте нам свого часу», – додала інша.

З думкою жінок погоджувався і хлопець з ніком Trucker Bucky. «Більшість чоловіків думають, що жінки хочуть м’язи, накачаний прес і товстий гаманець. Ні, вони хочуть, щоб ви купували все, що зазначено в списку покупок», – писав він.

CherylAnnSmithHolland відзначала, що жінки не завжди хочуть сексу. «Чоловіки думають, що масаж завжди повинен переходити в статевий акт. Ні, просто розімніть нам спину – і все», – стверджувала вона.

Skyla Rayne засуджувала тих, хто пристає до дівчат на вулицях. «Чоловіки думають, що жінки хочуть, щоб їх кликали на вулиці, підходили до них і говорили, що вони красиві. Ні, це просто дратує», – обурювалася вона.

Деякі дівчата підкреслювали свою незалежність. «Чоловіки думають, що жінки хочуть, щоб за ними доглядали. Вони помиляються, ви нам не потрібні», – ділилася своїми думками Emma Flinders.