У браузері Edge з’явиться безкоштовний VPN

Інтернет, Кібербезпека

Microsoft оголосила, що додасть VPN-сервіс до свого фірмового браузера. Про це повідомляє сайт корпорації.

У компанії розповіли, що почали тестувати функцію Microsoft Edge Secure Network, яка базується на технології Cloudflare. За словами представників корпорації, нова опція дозволить захистити пристрій та всі конфіденційні дані під час використання браузера. Вбудований VPN-сервіс буде доступний безкоштовно.

У матеріалі на сайті йдеться, що Microsoft Edge Secure Network допоможе зашифрувати передані дані через спеціальний тунель і зберегти приватну інформацію при заході на незахищені сайти або використання публічних Wi-Fi-мереж. Також VPN-сервіс дозволить захистити від стеження в інтернеті та зберегти в таємниці місцезнаходження користувача.

VPN-сервіс буде доступний безкоштовно – кожен користувач зможе розраховувати на один гігабайт трафіку на місяць. Щоб отримати доступ, потрібно буде авторизуватися в Microsoft Edge за допомогою облікового запису Microsoft. На даний момент опцією можуть скористатися учасники бета-тесту. Нова функція з’явиться в налаштуваннях на вкладці «Конфіденційність, пошук та служби».