TikTok заблокував обліковий запис RT DE

Інтернет

Адміністрація популярної соцмережі TikTok заблокувала обліковий запис німецькомовного телеканалу RT DE. Про це повідомляється у Telegram-каналі RT.

Платформа обмежила доступ до RT DE, а також видалила всі ролики та передплатників облікового запису. На початку березня доступ до профілю обмежували на території ЄС, але 17 травня відновили.

«Канал швидко зростав: за короткий час на нього підписалося майже 5000 людей. Проте вночі 30 травня доступ до нього заблокували знову вже скрізь, не тільки в ЄС», передає RT.

У TikTok заявили, що обліковий запис «порушував правила спільноти». “При цьому не пояснили, як саме”, – уточнюється у повідомленні телеканалу.

Раніше 8 квітня аккаунт російського RT заблокували у соціальній мережі Twitter. Представники телеканалу повідомили, що причиною блокування стала публікація про полоненого українського військовослужбовця, який розповів, як його покинуло командування. Вони додали, що вже оскаржили рішення щодо блокування.

У лютому глава євродипломатії Жозеп Боррель заявив, що Євросоюз заборонить мовлення RT та Sputnik на своїй території. Він пояснив це рішення тим, що країни організації “мають боротися з дезінформацією”. 2 березня постійні представники країн Євросоюзу при ЄС схвалили заборону мовлення RT на території всіх країн.