Rockstar «попрощалася» з GTA V

Ігри

Rockstar подякувала розробникам, які брали участь у створенні ігор Grand Theft Auto. Про це повідомляє видання Pocket-Lint.

Журналісти видання звернули увагу, що на сайті Rockstar з’явився лист, в якому студія подякувала всім розробникам, які брали участь у створенні та підтримці Grand Theft Auto V та Grand Theft Auto Online. За версією авторів, компанія попрощалася з GTA V, що може бути натяком на завершення циклу тайтлу та перехід до нової частини серії – GTA VI.

«Ми хочемо відзначити і подякувати всім, хто зробив свій внесок у ці ігри з моменту їхнього початкового запуску в 2013 році і до наших днів», — йдеться у повідомленні. Журналісти з’ясували, що у заяві Rockstar висловила подяку шістьом тисячам розробників та ентузіастів, причетних до створення Grand Theft Auto V та Grand Theft Auto Online.

Автори медіа зазначили, що подібне повідомлення навряд чи могло з’явитися випадково — зважаючи на все, GTA VI може вийти раніше, ніж очікується. Також журналісти припустили, що найближчим часом Rockstar опублікує додаткові деталі про майбутню гру.

Наприкінці серпня інсайдери розповіли, що у новій частині Grand Theft Auto з’являтимуться оновлення для одиночного режиму. Так, для гравців згодом відкриватимуться нові міста та острови.