OnePlus 6T

Uncategorized

Говорячи про дешеві потужні телефони можна пройти повз нового OnePlus 6T, який на Заході ставлять на противагу Pixel 3. Звичайно, порівнювати ці пристрої трохи дивно, але від того і цікавіше, як китайський телефон на самопальній оболонці обходить по швидкості роботи той самий «еталонний Android».

Зазвичай моделі з буквою «T» в назві не дуже відрізняються від попередника. В якійсь мірі 6T навіть став гірше звичайного OnePlus 6, і головне розчарування – відсутність роз’єму для навушників, хоча компанія була однією з останніх, хто намагався зберегти 3,5-міліметровий джек. Разом з тим в смартфоні як і раніше відсутній захист від води (виробник заявляє про зворотне, але коду за стандартом IP у телефону немає) і бездротова зарядка, але хоча б NFC є.

Зате практично при тих же розмірах екран збільшили до 6,4 дюйма, а під екран вбудували сканер відбитків пальців. Однак по залізу телефони абсолютно ідентичні, а камери знімають однаково погано, так що різниці між 6 і 6T не так багато, і обидва смартфона гарні за свої гроші.