AMD безкоштовно роздасть свої процесори оверклокерам
Новини високих технологій

AMD безкоштовно роздасть свої процесори оверклокерам

7.7.2009

AMD Phenom II X4 42 Black Edition TWKR Компанія AMD випустить обмежену партію процесорів Phenom II X4 42 Black Edition TWKR, повідомляє LegitReviews. Вони вирізняються максимальним в своєму класі розгінним потенціалом і будуть безкоштовно передані оверклокерам.

Передбачається, що частота роботи розігнаного процесора Phenom II X4 42 Black Edition TWKR перевищить сім гігагерц. Всього AMD випустить менше ста таких чіпів. Вони не призначені для продажу.

AMD не надає гарантію на процесори Phenom II X4 42 Black Edition TWKR. Тим самим виробник знімає з себе відповідальність за пошкодження, які можуть бути заподіяні системі і чіпу в результаті розгону.

Процесор AMD Phenom II X4 42 Black Edition TWKR виробляється з дотриманням 45-метрового техпроцесу. Він складається з чотирьох ядер. Стандартна частота цього чіпа рівна двом гігагерцам.

Раніше оверклокери з LimitTeam розігнали серійний процесор AMD Phenom II X4 955 Black Edition до 7,1 гігагерца. Стандартна частота цього чіпа, що є флагманом настільної лінійки AMD, рівна 3,2 гігагерца.