Нове покоління Intel Atom з'явиться раніше терміну
Новини високих технологій

Нове покоління Intel Atom з'явиться раніше терміну

7.7.2009

Компанія Intel випустить перший процесор Atom нового покоління, відомий під кодовою назвою Pineview, наприкінці третього кварталу нинішнього року, повідомляє Fudzilla. Раніше Intel планувала розпочати виробництво цих чіпів у четвертому кварталі.

Першим серійним процесором Pineview стане двоядерний чіп D510. Його зразок, призначений для кваліфікаційних випробувань, з'явиться у серпні. Серійне виробництво цих чіпів розпочнеться наприкінці вересня.

Одноядерні процесори Intel Atom нового покоління з'являться пізніше. Першим з них буде D410. Його виробництво розпочнеться у жовтні поточного року.

Одна з особливостей чіпів Pineview - вбудований контроллер пам'яті. Зараз він є у процесорів Intel, побудованих на мікроархітектурі Nehalem, але не у чіпів серії Atom. Також у нового покоління процесорів Atom з'явиться вбудоване графічне ядро.

Процесори Intel Atom були представлені у березні 2008 року. Вони вирізняються низьким енергоспоживанням, невисокою ціною і призначені для використання як в мобільних пристроях, так і в ультрадешевих комп'ютерах. У продаж чіпи надійшли на початку червня.