У гуглофоні Sony Ericsson буде гігагерцевий процесор
Новини високих технологій

У гуглофоні Sony Ericsson буде гігагерцевий процесор

7.7.2009

Sony Ericsson RachaelВ основі смартфона з платформою Google Android від компанії Sony Ericsson лежатиме процесор Qualcomm QSD8250 Snapdragon, що працює на частоті один гігагерц, повідомляє Mobil з посиланням на дані, одержані з власних джерел.

Перший гуглофон Sony Ericsson увійде до лінійки Xperia. Його кодова назва - Rachael. Передбачається, що цей смартфон буде представлений до кінця нинішнього року. Після виходу на ринок він називатиметься Xperia X3 або X5.

Діагональ сенсорного екрану Rachael складе не менше чотирьох дюймів. На корпусі смартфона буде 3,5-міліметровий роз'єм для навушників і порт miniUSB. Також відомо, що Rachael оснастять модулем 3G і восьмімегапіксельной камерою.

Першим смартфоном з платформою Google Android став G1, створений HTC. Він був представлений 23 вересня і надійшов у продаж 22 жовтня 2008 року. Тоді ж був опублікований початковий код платформи Android.

Недавно свій перший смартфон з Android випустив Samsung. Всього до теперішнього часу анонсовано близько десятка гуглофонів, але більшість з них розроблена невідомими масовому споживачу компаніями.

Чіп Qualcomm Snapdragon був випущений наприкінці 2007 року. Він підтримує відтворення відео високої чіткості з дозволом 720p і оптимізований для роботи з тривимірною графікою. Також він здатний працювати з 12-мегапіксельною камерою.