Цифродзеркальні камери подешевшають в два рази
Новини високих технологій

Цифродзеркальні камери подешевшають в два рази

6.7.2006

Фотокамера Nikon Представники компанії Nikon оголосили про те, що за минулий рік зростання продажів цифродзеркальних фотокамер склало 35 відсотків. На думку фінансового директора Nikon Макото Кімура, зростання популярності DSLR-камер призведе до істотного зниження вартості таких фотоапаратів, повідомляє News.com.

Макото вважає, що в найближчі два роки середня вартість цифродзеркальних камер знизиться до рівня в 500 доларів, а потім і до 300 доларів. Нагадаємо, що на момент появи перших DSLR на ринку вартість таких фотокамер перевищувала 1000 доларів, сьогодні ж цифродзеркальні фотоапарати початкового рівня продаються за ціною від 700 доларів. На тлі зростання популярності цифрової фотографії і поступового витіснення з ринку плівкової апаратури, прогноз Макото виглядає цілком правдоподібним.

За даними за 2005 рік упевнене лідерство на ринку цифродзеркальних фотокамер утримує Canon, на частку якої припадає 53,3 відсотка ринку. Услід за Canon іде Nikon з 28,3 відсотка. Серед можливих конкурентів цих компаній можна назвати Panasonic, а також компанію Sony, що зовсім недавно відкрила підрозділ з виробництва цифродзеркалок Alpha.