Samsung представив нову серію надтонких цифровиків
Новини високих технологій

Samsung представив нову серію надтонких цифровиків

6.7.2006

NV7 Компанія Samsung представила нову серію надтонких цифрових камер "New Vision". Першими камерами в цій лінійці стануть NV7 OPS NV10 і NV3, повідомляє сайт Digital Camera Info.

Крім фотографування, новинки здатні здійснювати відтворення аудіо- і відеофайлів. Представлені камери серії NV оснащені 2,5-дюймовими РК-дисплеями, а також системою компенсації вібрацій при зйомці.

Цифровик NV7 з 7,2-мегапіксельним сенсором стане першою фотокамерою від Samsung з системою оптичної стабілізації зображення. Оптика фотоапарата дозволить збільшити зображення у 7 разів. NV7 здатний знімати в декількох режимах, як ручному, так і в напівавтоматичному, включаючи режими пріоритету витримки і пріоритету діафрагми.

За словами розробників, в NV7 буде використана нова система графічного інтерфейсу Smart Touch. Ця технологія дозволить максимально швидко редагувати фотографії і відеоролики. Коштувати NV7 буде близько 450 доларів.

Основною відмінністю фотокамери NV10 від NV7 є дозвіл сенсора - у десятої моделі його дозвіл становить 10,1 мегапікселя. При цьому NV10 оснащений простішою оптикою, здатною збільшити зображення у 3 рази. Ця камера також оснащена системою Smart Touch.

Остання з представлених новинок NV3, поєднує у собі функціональність фотокамери і повноцінного медіаплєєра. Програмно-апаратне забезпечення 7,2-мегапіксельного фотоапарата справиться з відтворенням файлів форматів MPEG, MOV, AVI, WMV, ASF, а також MP3. Камера обладнана двома стереодинаміками, що дозволить слухати музику без відриву від зйомок.

Новинки з'являться у продажу восени 2006 року. Вартість NV7, NV10 і NV3 складе 450, 400 і 350 доларів відповідно.