Microsoft поставить Office 2007 на стаціонарні телефони
Новини високих технологій

Microsoft поставить Office 2007 на стаціонарні телефони

26.6.2006

Президент підрозділу бізнесу Microsoft (Microsoft Business Division) Джеф Рейкіс (Jeff Raikes) анонсував ініціативу компанії щодо завоювання телефонного ринку і уніфікації засобів спілкування, включаючи мобільний зв'язок, інтернет-телефонію, відео-конференції, служби миттєвих повідомлень і електронну пошту, повідомляє The Wall Street Journal.

До червня 2007 року на ринку з'являться інтернет-телефони Microsoft, здатні обмінюватися інформацією з комп'ютером і інтегровані з додатками Office 2007, такими як Word і Outlook. Телефон показуватиме статус присутності людей, що знаходяться в адресній книзі, прийматиме і відправлятиме електронну пошту і голосові повідомлення. Крім того, під час розмови можна буде перемкнутися на відео-конференцзв'язок.

Також Microsoft випустить і пристрій відео-конференцзв'язку RoundTable, в якому камера буде повертатися до тієї людини, яка говорить в даний момент.

Компанія Microsoft вже уклала угоди про виробництво устаткування і використання на ньому програмного забезпечення Microsoft з провідними компаніями, включаючи Motorola, Samsung і Siemens.