Google шукає експерта в питаннях SEO-оптимізації

21/07/2015


Корпорація Google відкрила вакансію фахівця в питаннях SEO-оптимізації. На працівника покладаються обов`язки слідкування за високим рейтингом ресурсів компанії в соціальних мережах.
 
У тексті оголошення про пошук працівника сказано, що у вимогах до нього, як програмному менеджеру з питань технічного SEO, обмовляється, що експерт повинен буде взаємодіяти з різними командами з відділу продажів, розробки, програмування, маркетингу та інших з метою ефективного залучення трафіку і розвитку бізнесу. В обов`язки спеціаліста також входить оптимізація та розвиток веб-ресурсів, участь у розробці стратегії по просуванню сайтів компанії Google на соціальних платформах і блогах, поліпшення програмного коду сайтів і вдосконалення внутрішньої архітектури веб-порталів внутрішнього зразка. На фахівця покладається обов`язок вивести Google в лідери пошуку серед конкурентів, якими зараз є Duck Duck Go і Bing.

Зі свого боку ми можемо запропонувати прочитати статтю в інтернет-виданні КуПол, де якраз ідеться про розкуртку і просування сайтів.
 
Фахівець також повинен буде спостерігати за трендами, які мають відношення до систем пошуку та інтернет-маркетингу, а також здійснювати пряму пошукову оптимізацію. Про помітні зміни на ринку він зобов`язаний повідомляти керівництву.
 
У вимогах до кандидатів вказується, що претендент повинен мати не менше 4 років досвіду в області розробки додатків і сайтів на базі XML, HTML5, SQL, і певні знання мов Python, C/C++, Java, дворічний досвід пошукової оптимізації.
 
Компанія Google неодноразово звинувачувалася у штучному завищенні власних позицій під час пошукової видачі. Відкриття названої вакансії свідчить про внутрішній розподіл обов`язків між відділами пошуку і іншими підрозділами. У світовому масштабі компанія як і раніше є лідером пошуку з часткою понад 90%, проте на регіональному рівні вона все частіше стикається c конкуруючими вітчизняними представниками.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Серпень 2022 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні новини

Попередні публікації

Archives