У Даугавпілсі з`явився трамвай з безкоштовним WiFi

17/01/2015


Вже майже тиждень у Даугавпілсі в одному з трамваїв проводиться експеримент - надається послуга безкоштовного підключення до інтернету через WiFi. Як повідомляє сайт підприємства «Daugavpils satiksme», це робиться для того, щоб з`ясувати, чи потрібен городянам бездротовий інтернет у трамваях і наскільки активно його використовують пасажири.

 
Зазначимо, що це нововведення поки доступно тільки в одному трамваї - нещодавно купленому червоно-білому під номером 011, курсує по першому маршруту. 
 
Як розповів порталу Grani.lv керівник підприємства Эвалд Мекш, дана послуга доступна городянам вже з 23 грудня і працює поки що в тестовому режимі. Спочатку оснащення трамваїв безкоштовним доступом в інтернет було прописано в стратегії розвитку підприємства. Крім цього, дане питання нещодавно був піднятий і депутатами самоврядування. 
 
В результаті керівництво підприємства провело опитування, і в місті знайшлася одна фірма, яка була готова взяти участь в даному експерименті абсолютно безкоштовно.
 
Планується, що пасажири зможуть насолоджуватися нововведенням ще весь січень, а підприємство, тим часом, буде збирати відгуки і думки городян про необхідність даної послуги. Після цього буде прийматися рішення, чи залишати її і розвивати або відмовитися від цієї затії. Якщо пасажирам безкоштовний доступ в інтернет доведеться по душі, тоді буде організовано опитування цін і за його результатами укладено договір з фірмою, яка надала вигідну пропозицію.
 
За словами пана Мекша, поки надавати дану послугу за рахунок пасажирів, тобто, збільшуючи вартість проїзду, не планується. Питання про фінансування буде вирішуватися після того, як буде проведено опитування цін.
 
Спочатку планується, що безкоштовний WiFi, пише postup.brama.com, буде доступний тільки в трамваях першого маршруту, проте потім ця послуга, можливо, з`явиться і в інших трамваях, а потім і в автобусах. Ідея протестувати нову послугу в трамваях, а не в автобусах пояснюється тим, що саме парк трамваїв був нещодавно оновлений і привертає більшу увагу городян.
 
І не важливо, що їхати від однієї кінцевої зупинки до іншої 40 хвилин - не більше, молодь використовує кожну вільну хвилину, щоб посидіти у всесвітній павутині і отримати цікаву інформацію. У свою чергу «Daugavpils satiksme» використовує це захоплення, щоб даугавпілчани віддавали перевагу громадському транспорту, а не особистому, таким чином, збільшуючи пасажиропотік і прибуток підприємства.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Листопад 2022 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Останні новини

Попередні публікації

Archives