EPAM виводить на новий рівень підтримку додатків SAP

13/11/2014

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), найбільший розробник замовного програмного забезпечення і провідний постачальник ІТ-послуг з відділеннями в Центральній і Східній Європі, оголосила про отримання статусу SAP Partner Center of Expertise та сертифікації партнерського авторизованого центру супроводу ПЗ SAP. Це дозволить EPAM надавати своїм замовникам в Росії і СНД весь спектр послуг підтримки бізнес-додатків SAP Business Suite і рішень по аналітиці, а також платформи для аналізу великих даних SAP HANA, в повній відповідності зі стандартами компанії SAP.
 
Отримання статусу SAP Partner Center of Expertise є логічним продовженням партнерських відносин між SAP і EPAM. З 1997 року EPAM займається впровадженням, кастомізацією і розвитком програмних продуктів SAP. У Росії компанія є володарем статусів SAP Service Partner і SAP VAR Gold Partner.
 
Знання SAP-додатків на рівні експертів доповнюється багатим досвідом EPAM з підтримки і супроводу ІТ-рішень. З 2002 року компанія пропонує своїм замовникам різні можливості в цій сфері - від стандартної підтримки програмних продуктів (Product Support) до «керованих послуг» (Managed Services), коли постачальник бере на себе частково або повністю управління ІТ-інфраструктурою замовника. Портфель послуг EPAM також включає в себе послуги Service Desk світового класу на шести європейських мовах у режимі 24х7.
 
Партнерський авторизований центр супроводу ПЗ SAP надасть замовникам EPAM проактивний підтримку, яка дозволить мінімізувати ризики при експлуатації ІТ-систем, домогтися максимального ефекту від рішень SAP і інтегрованих з ними додатків інших вендорів, а також швидше впроваджувати інновації в свій бізнес. Для управління процесом супроводу клієнтам EPAM буде надано безкоштовний доступ до системи управління життєвим циклом програмних продуктів SAP Solution Manager.
 
Чіткі умови підписання угоди про рівень обслуговування, відповідність послуг стандартам ITIL/ITSM гарантують високу доступність служби підтримки. Замовник отримує можливість в критичних ситуаціях швидко ескалірувати запити на різні рівні підтримки, що допомагає в мінімально короткі терміни справлятися зі збоями в роботі інформаційних систем. Додатково, в залежності від своїх потреб, замовники EPAM можуть замовити розширений індивідуальний пакет послуг з супроводу рішень SAP.

Джерело: http://www.ulmart.ru/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=55680

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Лютий 2023 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Останні новини

Попередні публікації

Archives