Mail.ru Group запустила безкоштовний мобільний поштовий сервіс @my.com

28/04/2014

Компанія Mail.ru Group повідомила про запуск безкоштовного поштового сервісу в адресному домені my.com.
 
Акаунти @my.com можна створювати з телефонів і планшетів на iOS/Android. Завдяки тому, що користувачам @my.com не доведеться придумувати і запам`ятовувати пароль під час реєстрації, безпека електронної пошти виходить на новий рівень.
 
Як говориться в офіційному повідомленні компанії, мобільна пошта @my.com створена для використання в парі з поштовим додатком myMail, запущеним у листопаді 2013 року. Завдяки цьому користувачі @my.com отримують швидкість спілкування, характерну для мобільних пристроїв, а також можуть гнучко налаштовувати моментальні push-повідомлення, пропоновані myMail.
 
Дмитро Гришин, генеральний директор і засновник Mail.Ru Group: «Спочатку електронна пошта була розрахована на десктопи, і на мобільні пристрої вона була перенесена без урахування специфіки їх використання. Ми пропонуємо поглянути на мобільну пошту по-новому. Пошта @my.com створювалася з урахуванням потреб користувачів, яким потрібен гнучкий, безпечний і легкий спосіб спілкування по email».
 
Крадіжка паролів, зломи і фішинг залишилися в минулому. My.com застосовує найсучасніші мобільні технології для забезпечення безпечного доступу. Щоб верифікувати поштовий акаунт, користувачеві досить ввести код активації, який приходить у вигляді SMS. Для забезпечення додаткового рівня безпеки весь поштовий трафік, що проходить через myMail, шифрується.
 
На додаток до широкої функціональності @my.com також пропонує велику базу коротких адрес. Крім того, користувачі @my.com безкоштовно отримують поштовий ящик об`ємом 150 ГБ - це в 10 разів більше обсягу скриньки Gmail.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Серпень 2022 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні новини

Попередні публікації

Archives