Facebook запустив власний агрегатор новин - FB Newswire

28/04/2014

FB NewswireНайбільша у світі соціальна мережа Facebook оголосила про запуск спеціалізованого новинного сервісу FB Newswire.

 
Новинка являє собою агрегатор найсвіжіших і обговорюваних новин, які спочатку були завантажені в соціальну мережу окремими особами або організаціями. Публікації можуть містити тексти, фото - та відеоматеріали.
 
Передбачається, що за допомогою сервісу журналісти і редактори новинних видань будуть здійснювати пошук новинних приводів для подальшої публікації на власних ресурсах.
 
Офіційним партнером Facebook при запуску новинного сервісу стала компанія Storyful, що спеціалізується на пошуку, верифікації та фільтрації новинного контенту для журналістів, пише promassmedia.net. Можливості сервісу дозволяють представникам ЗМІ налаштовувати спеціальні фільтри для пошуку тематичної інформації з потрібних джерел.
 
«Посилений функціоналом Storyful, агрегатор новин FB Newswire стане головним сервісом пошуку новинного соціального контенту для видавців. FB Newswire запозичує новинний контент з публічних постів користувачів і організацій, і дозволяє журналістам використовувати цю інформацію при створенні публікацій», - коментують представники facebook`а.
 
Сервіс вже доступний в якості окремої сторінки в самій соціальній мережі. Інформація з FB Newswire також транслюється у Twitter.
 
Протягом всього року розробники facebook`а активно експериментували над можливостями подачі новинного контенту. Так, наприклад, в лютому 2014 року соціальна мережа внесла оновлення алгоритм новинної стрічки. В результаті користувачі стали бачити у своїх новинних стрічках не тільки публікації з публічних сторінок, передплатниками яких є, але і всі «перепис» цих публікацій іншими обліковими записами. В тому числі, і тими, на які користувач не був спочатку підписаний.
 
Тепер же представники соціальної мережі вирішили звернути увагу не тільки на рядових користувачів, але і на представників ЗМІ. Так, в січні 2014 Facebook приступив до послідовного запуску функції «Тренди» по всьому світу. Можливість дозволяє оперативно відстежувати актуальні теми, які найбільш активно обговорюються на сторінках facebook`а в конкретний момент часу.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Серпень 2022 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні новини

Попередні публікації

Archives