Нові рекламні блоки Twitter`а збільшать число переходів користувачів на сайт

28/04/2014

Сервіс мікроблогів Twitter анонсував запуск нового формату рекламних блоків Website card, покликаного істотно збільшити кількість переходів користувачів на сайт рекламодавця.

 
«Новий рекламний формат - унікальна можливість для рекламодавців просунути власний контент за допомогою твітів і забезпечити приплив релевантного трафіку на кожну сторінку сайта. Будь то: домашня сторінка, сторінка товару або сторінка поста в корпоративному блозі», - коментують представники Twitter`а.
 
Формат реклами на Сайті card передбачає публікацію у твіті блоку контенту зі сторінки сайта з додаванням кнопки «Read more». Дане рішення змусить зацікавився користувача перейти на ресурс рекламодавця і продовжити читання.
 
«Керуючи функціями та інструментами націлювання, які ґрунтуються на аналізі сигналів про користувачів, таких як: інтереси, ключові слова, взаємозв`язку, знаннях про відвідування користувачами сайтів рекламодавців, - маркетологи зможуть за допомогою формату Website Card націлювати на свою аудиторію правильний контент в найбільш сприятливий час. Новий вид реклами може стати ще більш ефективним, якщо використовувати його паралельно з функцією відстеження залученості користувачів у взаємодію з брендом і подальшим вимірюванням кількості конверсій», - коментує запуск менеджер по продукту Дерек Дьюкс (Derek Dukes).

 
У квітні 2014 Twitter також представив можливість автоматизованої закупівлі нативної реклами. Нова платформа надає рекламодавцям можливість створення кастомізованих рекламних блоків всередині додатків, розширені функції націлювання, детальну статистику по кампаніях, розширення для OpenRTB, інструменти для запуску установки рекламних кампаній і багато іншого.
 
Як пише bialystok-targi.com, Twitter всерйоз зайнявся підвищенням ефективності реклами, що транслюється на сервісі.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Серпень 2022 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні новини

Попередні публікації

Archives