Яндекс перейшов на новий інтерфейс видачі в Україні, Білорусі та Казахстані

28/04/2014

ЯндексЯндекс змінив інтерфейс пошукової видачі в Україні, Білорусі та Казахстані. Це було відзначено численними користувачами в кінці минулого тижня.
 
Новий інтерфейс майже такий самий, як на yandex.com і beta.yandex.ru:

Так як ніде в офіційних джерелах інформації про запуск ненма, ми звернулися за коментарями до компанії Яндекс.україна. Ось як коментує перехід на новий інтерфейс Олександр Мазайкинкерівник служби пошукової видачі Яндекса:
 
«Дійсно, в п`ятницю ми перейшли на новий інтерфейс пошукової видачі в Україні, Білорусі та Казахстані. Останні місяці частина користувачів Яндекса вже працювала в новому інтерфейсі, і ми постаралися врахувати всі їх зауваження. Старий інтерфейс для цих країн більше не підтримується.
 
Наша мета - зробити сторінку результатів пошуку зручною, легкою та інформативною, яка краще відповідає потребам наших користувачів. Якщо з якихось причин новий інтерфейс здається гірший комусь, будемо раді, якщо він повідомить нам про це і розповість, що саме викликає незручність.
 
Що ж стосується запуску Островів на всіх, а також переходу на новий інтерфейс пошукової видачі для російських користувачів - все це планується, але називати терміни ми традиційно не готові».
 
Фахівці вважають, що введення нового інтерфейсу є черговим кроком Яндекса до впровадження острівної видачі «на всіх». «Яндекс любить тестувати свої оновлення і нововведення на «живих людях», - зазначає Олександр Кожевников, технічний директор «Скобеєв і Партнери». - Раніше під подібні експерименти потрапляли лише невеликі групи користувачів (їх браузерах видача на нетривалий час замінювалася на «острівну»), тепер же пошуковик вирішив зіграти по-крупному. Однак це ще не Острови у тому вигляді, в якому вони тестуються на beta.yandex.ru - впроваджено тільки інтерфейс. Очевидно, це означає тільки одне: Яндекс готовий запустити оновлення вже зараз, але з тих чи інших причин обережний - або чекає реакції користувачів, або перевіряє технологію і концепцію в «умовах, наближених до бойових».
 
Нагадуємо, вперше Яндекс.Острова були анонсовані на конференції YaC/m 2013. Головною особливістю нової платформи є блокова видача і здатність змінюватися в залежності від запиту. Вже у липні 2013 року Острови відкрилися для всіх на beta.yandex.ru і нова платформа з новим інтерфейсом і інтерактивними відповідями стала доступна прямо в пошуку Яндекса.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Січень 2022 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні новини

Попередні публікації

Archives