Правовласники в Росії створять єдиного пошукача нелегальних фільмів

21/07/2013

 ВконтактеПравовласники створять єдиного пошукача нелегальних фільмів. Як пишуть «Известия», переговори на цю тему ведуть «Базелевс», «Амедіа», «Система Мас-медіа», «Дирекція Кіно» та інші.
 
«Ідея в тому, щоб об'єднати зусилля і уникнути дублювання. Знайти одного виконавця для пошуку неліцензійного контенту. Це повинна бути технологічна компанія, яка в змозі здійснювати такий моніторинг. Вони тільки шукатимуть контент і надавати цю інформацію правовласникам. А далі самі правовласники вирішуватимуть, що з цією інформацією робити. Я сподіваюся, що інформація оновлюватиметься в режимі реального часу», — розповів президент компанії «Амедіа» (творець серіалів «Моя прекрасна няня», «Не народися красивою», «Закрита школа» та ін.) Олександр Акопов.
 
Головний претендент на роль виконавця — компанія Webkontrol. Вона вже зараз на комерційній основі займається пошуком піратського контенту в Інтернеті за замовленням правовласників. На даний момент база цієї організації налічує 7 тисяч сайтів, що підпадають під антипіратський закон. Трійка лідерів — «ВКонтакте», «Однокласники» і YouTube.
 
Після отримання інформації про незаконно розміщений фільм правовласники зможуть звернутися до власників сайта з проханням видалити твір. Далі, відповідно до антипіратського закону, який вступає у силу 1 серпня, сайт або видалить фільм, або буде заблокований.
 
Як вважає Акопов, у майданчиків, які дорожать своєю репутацією і хочуть легалізувати контент, проблем з видаленням фільмів за запитами правовласників виникнути не повинно.
 
Ініціативу правовласників зі створення пошукача вже підтримали в Мінкомзв'язку. «Якщо десь буде створена система, яка допоможе знайти піратський контент і повідомити про це правовласників, то ми „за“. Крім того, їх бажання сприятиме розвитку інтернету. Адже замовлення на розробку пошукача одержить IT-індустрія, а це ми підтримуємо», — підкреслив заступник міністра Олексій Волін.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Червень 2019 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні новини

Попередні публікації

Archives