У Gmail з'явиться функція відправки грошей

19/05/2013

Google WalletПослуга запрацює в зв'язці з віртуальним гаманцем Google Wallet
 
Про нову функцію пошти Gmail керівники Google розповіли на конференції Google I/O в Сан-Франциско. Поряд із стандартними кнопками Gmail, які дозволяють прикріпити до листа файли і документи Google Docs, з'явиться ще одна – із значком долара. При її натисненні відкривається інтерфейс платіжного сервісу Google Wallet. У ньому досить вказати суму переказу іншому користувачу віртуального гаманця Google і натиснути на кнопку «Відправити».
 
Платіжний сервіс Google Wallet з'явився приблизно два роки тому. Спочатку планувалося, що він працюватиме переважно в зв'язці з технологією безконтактних мобільних платежів Near Field Communications (NFC). Щоб сплатити покупки в магазинах або, наприклад, проїзд у громадському транспорті, власнику Android-смартфона з NFC-чіпом досить прикласти смартфон до спеціального прочитуючого пристрою, і з рахунку Google Wallet знімається потрібна сума. Google витратила немало зусиль на те, щоб заручитися підтримкою виробників телефонів і операторів стільникових мереж в популяризації NFC. Але поки що технологія не стала масовою.
 
Перший час можливість відправки грошей по Gmail буде доступна тільки жителям США. Але з часом  інтернет-гігант обіцяє розширити географію цього сервісу і додати в нього нові можливості. Наприклад, підтримка віртуального гаманця з'явиться і в додатку Gmail для мобільних пристроїв.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Червень 2019 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні новини

Попередні публікації

Archives