Росіяни освоюють Інтернет активніше за інших

27/03/2012

Інтернет в РосіїДо такого висновку пришли експерти консалтингової компанії The Boston Consulting Group.
 
Спільно з Google вони вивчили вплив глобальної мережі на економіку різних країн. Оцінювали, скільки грошей витрачають користувачі в Інтернеті, чи готові оплачувати послуги, чи довіряють інтернет-рекламі, а також наскільки активно бізнесмени просувають свої товари в Мережі. Про результати дослідження розповів генеральний директор Google в Росії Володимир Долгов.
 
За його словами, сьогодні проникнення Інтернету, тобто частка росіян, що працюють в ньому, суттєво відрізняється від західних країн. Тільки 50 відсотків жителів Росії виходять в Інтернет, відзначив Долгов. Для країн розвинених, уточнив він, цей показник становить 75-78 відсотків. «Але в цьому є і свої позитивні моменти – в Росії ще є можливості для зростання і достатньо серйозні»,  –  підкреслив гендиректор Google в Росії.
 
При цьому він відзначив, що російські користувачі освоюють Інтернет активніше за інших. «Якщо у 2010 році монетизація Інтернету в Росії оцінювалася у 835 мільярдів рублів, то до 2016-го показник зросте в три рази», – Володимир Долгов.
 
Проте недостатніми він назвав витрати бізнесменів на просування своїх товарів в Мережі. На інтернет-рекламу в Росії підприємці витрачають всього 12 відсотків своїх рекламних бюджетів, констатував експерт. Але через п'ять років, упевнений Долгов, витрати зростуть майже в два рази.
 
«Два роки тому у нас була тільки текстова реклама в пошуку та на сайтах і банери. Сьогодні на додаток до цих двох з'явилася інша реклама. Наприклад, все більше і більше людей починають користуватися смартфонами як пристроєм для доступу в Інтернет. Також це відеоролики. Сьогодні Youtube є колосальним майданчиком, на який залучають мільйонну аудиторію», — резюмував гендиректор Google в Росії.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Червень 2019 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні новини

Попередні публікації

Archives