Google збирається змінити систему пошукової видачі

18/03/2012

GoogleGoogle має намір провести найбільшу модифікацію свого ключового сервісу — пошукової системи, тепер головний акцент робитиметься на симсл запиту, а не на обробку ключових слів.
 
Замість того, щоб надавати користувачам колонку інтернет-посилань, нова пошукова система Google тепер також повідомлятиме більше фактичних відомостей про об'єкт пошуку і давати прямі відповіді на пошукові запити. Знайти їх можна буде у верхній частині сторінки результатів пошуку.
 
Найпопулярніша у світі пошукова система вирішила зіграти на випередження і зберегти своє положення лідера ринку, задля цього компанія погодилася на глибоке перетворення пошукової системи і впровадження «семантичної пошукової технології». Такий вид технології заснований на розумінні реального значення слова.
 
Як сказав одного з топ-менеджерів Google Аміт Сінгал: «пошукач Google працюватиме так, як люди розуміють світ». За словами Сингала, якщо відвідувачі зараз вводять в рядок запиту «озеро Тахо», то в результаті пошуку вони бачать перелік турфірм, Вікіпедію і карту.
 
Тепер же користувачі одержать фактичні відомості про озеро: місцерозташування, висоту над рівнем моря, середню температуру.
 
Але це не означає, що компанія збирається повністю відмовитися від пошуку за ключовими словами. У випадку, якщо в базі даних не виявиться прямої відповіді на питання, пошукач відсортує видачу згідно із цінністю інформації з урахуванням ключових слів.
 
Впровадження нової системи, на думку деяких експертів, дозволить Google не відставати від Facebook і Twіteer за часом, який відвідувачі проводять на сайті, оскільки тепер користувачі не йтимуть за посиланням, а зможуть одержати інформацію безпосередньо на сторінці пошукача.
 
Проте модифікація системи, можливо, вплине на мільйони сайтів, які залежать від пошукової видачі Google, тепер їм доведеться переробляти розмітку сторінок під змінений пошук.
 

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Червень 2019 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні новини

Попередні публікації

Archives