Вступ Росії у СОТ стане стимулом для розвитку Інтернет-торгівлі

12/02/2012

Інтернет-торгівляЗа прогнозами Вищої Школи Економіки, обсяг російського ринку Інтернет-торгівлі до кінця 2012 року становитиме 350 млн. рублів.
 
Керівник Агентства Передових Інформаційних Технологій Володимир Коровін вважає, що якщо зараз у Росії частка електронної комерції становить усього 1,2% від ВВП, то вже в 2012 році цей показник складатиме мінімум 1,9%. Головну причину вибухового зростання Володимир Коровін бачить у вступі РФ в СОТ. Це, на його думку, стане справжнім поштовхом для активізації присутності на російському ринку провідних операторів Інтернет-торгівлі.
 
Якщо сьогодні Інтернет-торгівля в Росії зводиться до того, щоб придбати електротехніку або замовити недорогий букет квітів, то зниження митних зборів і закономірне вирівнювання цін приведе до того, що росіяни активніше стануть робити покупки в таких відомих гіпермаркетах як «Аmazon», як «Ebay», «Alibaba» і «Taobao». Експерти стверджують, що за рахунок ексклюзмвності товарів, впізнаваності на ринку і простоти оплати ці інтернет-гіпермаркети здатні завоювати 30% російського ринку електронних продажів всього за 2-3 роки.
 
Ще одним трендом в електронній комерції у нинішьному році стане активне поєднання офлайну і онлайну. Інтернет-торгівля і традиційна торгівля стануть єдиними цілими. Наприклад, товар можна буде вибрати в Інтернеті, а вже потім купити в магазині. Або навпаки, заздалегідь подивитися його в традиційному магазині, а вже потім замовити і сплатити в Інтернеті. Втім, фахівці стверджують, що скоро з'являться тактильні сенсори, які дозволять помацати тканину вподобаного костюма в Інтернеті.
 
Сьогодні електронна комерція перетворюється на одну з повноцінних галузей російської економіки, а забезпечення її ефективного розвитку стає найважливішим державним завданням.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Лютий 2023 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Останні новини

Попередні публікації

Archives