
Названий найкращий спосіб захисту від шахраїв у мережі
Фахівець у галузі цифрової безпеки Анастасія Іллічова назвала двофакторну автентифікацію найкращим способом захисту від шахраїв. За її словами, це той мінімум, який дозволить запобігти розкраданню даних та особистої інформації.
Незважаючи на те, що виробники різних додатків і сервісів намагаються забезпечити максимальний захист персональних даних користувачів, користувачам потрібно усвідомлювати, що їх інформаційна безпека знаходиться, в першу чергу, в їхніх руках, вказала Іллічова.
«Важливо бути уважним, не довіряти повідомленням від невідомих осіб та виконувати всі вимоги безпеки, які пропонує програма, з якою ви працюєте. Це очевидні правила, про які багато хто досі забуває, що дозволяє шахраям вести свою незаконну діяльність», — висловилася фахівець.
Вона порадила не ігнорувати опції, пов’язані із захистом даних, які пропонуються розробниками. Усі вони створені на користь самих користувачів, наголосила експерт. «Зараз багато сервісів пропонують користувачам під час авторизації встановлювати двофакторну автентифікацію. Але не всі розуміють, навіщо це потрібно, що це таке і тому просто ігнорують ці рекомендації. Робити це не варто», — порекомендувала Іллічова.
Двофакторна автентифікація надійніша за звичайну, тому що це метод ідентифікації користувача двома етапами, пояснила експерт. Перший етап зазвичай – це логін і пароль, другий – спеціальний код, який може бути надісланий на телефон, пошту або на інший сервіс, доступ до якого є у користувача.
Хакери та шахраї стають все більш просунутими, і треба вміти їм протистояти, нагадала фахівець. «Вони легко можуть підібрати пароль за допомогою спеціальної програми. Таким чином вони заволодіють обліковим записом, і ви втратите доступ до нього. Відновити втрачений обліковий запис досить складно і довго, а іноді зовсім неможливо, і вам доведеться з ним попрощатися», — попередила Іллічова.
Також почастішали випадки зламів у соціальних мережах, застерегла фахівець. Вона повідомила, що шахраї з таких акаунтів просять гроші, відправляють фото і листуються від колишнього власника акаунту. «Тому дуже важливо не пропускати налаштування безпеки та встановлювати подвійний захист. Це триватиме лише кілька хвилин, але убезпечить надовго», — резюмувала експерт.
Юрій Збітнєв: Лідера не чекають!
Новорічний вечір військовослужбовців Самбірщини
Слово на захист радіо Континент
Відновлення переговорного процесу
Хабіб Майяр: Афганці ніколи не були терористами ні під час війни з СРСР, ні те
7 січня вийде перша бета-демоверсія Warcraft III®: Reign of Chaos
Програма для відлякування комарів страшить собак
У країнах Євросоюзу запроваджено антидемпінговий закон про CD-R
Celeron: найближчі перспективи виходу нових моделей
ФБР розбирається з експертами Microsoft