Microsoft скасувала попереднє замовлення на S.T.A.L.K.E.R. 2

Ігри

Компанія Microsoft почала повертати гроші користувачам, які оформили попереднє замовлення на S.T.A.L.K.E.R. 2. Про це повідомляє видання DTF.

Журналісти медіа звернули увагу на повідомлення геймерів з Telegram, які розповіли, що Microsoft почала скасовувати оформлені замовлення на S.T.A.L.K.E.R. 2. Користувачі уточнили, що отримали повідомлення від ігрового сервісу, згідно з якими їхнє попереднє замовлення було скасовано. Компанія також повернула витрачені гроші.

«Дата випуску цієї гри змінилася на непідтверджену дату у майбутньому. Через це попереднє замовлення скасовано і вам відшкодовано витрачені кошти», – процитували журналісти повідомлення Microsoft. Зазначається, що гравці почали отримувати подібні повідомлення 7 вересня.

Автори порталу зв’язалися з представниками GSC Game World, які підтвердили інформацію про відміну попереднього замовлення. За їхніми словами, це звичайне рішення під час перенесення термінів виходу ігор. У студії зазначили, що геймери зможуть знову оформити попереднє замовлення пізніше.

Терміни виходу S.T.A.L.K.E.R. 2 неодноразово переносили. Так, продовження популярної ігрової серії було заплановано на початок 2022 року, проте гру довелося перенести на 2023 рік.

На початку серпня представники GSC Game World пояснили, чому на Xbox зникла можливість оформити попереднє замовлення на S.T.A.L.K.E.R. 2. За словами фахівців, це сталося через те, що тайтл виявився без точної дати релізу.