Користувачі нової Call of Duty не знайшли гру на диску

Ігри

Власники фізичних версій нової Call of Duty зіштовхнулися із проблемами. Про це повідомили автори популярного Twitter-акаунту Does it play?.

Ентузіасти розповіли, що користувачі Call of Duty: Modern Warfare 2 та власники PlayStation 5 не знайшли тайтл на диску з грою. За словами авторів, на фізичному носії було збережено всього 72 мегабайти даних, при цьому розмір Call of Duty складає понад 70 гігабайт. У повідомленні йдеться, що, незважаючи на наявність диска, більшу частину даних геймерам доведеться завантажити з Інтернету.

За словами авторів ресурсу Does it play?, зазвичай для використання фізичних версій ігор не потрібно завантажувати додатковий контент з інтернету, на відміну від електронних копій. Ентузіасти не змогли пояснити рішення видавців Call of Duty: Modern Warfare 2.

Нові послуги від СК «Провідна» під час воєнного стану

Передплатники спільноти негативно відреагували на інфопривід. “Так, саме тому я перестав купувати ігри Call of Duty”, – заявив користувач під ніком aaron2588. “Сотні тисяч фунтів пластику розіслані по всьому світу безкоштовно”, – зазначив MrFortyFive.