Найбільший сайт оголошень залишився без "еротичних послуг" Інтернет світ

Найбільший сайт оголошень залишився без "еротичних послуг"

14.05.2009

Засновники Craigslist біля офісу компанії Найбільший сайт оголошень Craigslist закриває розділ "Еротичні послуги", повідомляє The Guardian з посиланням на заяву виконавчого директора Craigslist Джима Букмастера (Jim Buckmaster).

У розділі "Еротичні послуги" користувачі Craigslist могли розміщувати будь-які оголошення без жодної модерації з боку адміністрації ресурсу. Тепер цей розділ замінений на "Послуги для дорослих".

До оголошень, що публікуються в розділі "Послуги для дорослих", пред'являтимуться жорсткіші вимоги. Так, всі оголошення проходитимуть ретельну модерацію з боку адміністрації Craigslist.

Рішення про закриття розділу "Еротичні оголошення" було прийнято адміністрацією Craigslist під тиском американської влади. Зокрема, цей ресурс неодноразово звинувачувався в заохоченні проституції.

Сайт оголошень Craigslist був створений 14 років тому. Зараз він працює в 50 країнах. Щомісячно відвідувачі Craigslist проглядають близько 20 мільярдів сторінок. Чверть акцій Craigslist була куплена онлайн-аукціоном eBay у 2004 році.