На телебаченні вперше з'явиться реклама Google Інтернет світ

На телебаченні вперше з'явиться реклама Google

07.05.2009

Кадр з рекламного ролика Google Chrome Google оголосив про початок першої в історії корпорації рекламної кампанії на телебаченні. Згідно з повідомленням, опублікованим на офіційному блозі компанії, рекламуватися буде новий браузер Google Chrome.

Першою телерекламою Chrome став ролик, змонтований японським відділенням Google і показаний громадськості у п'ятницю, 8 травня. Улід за першим відео Google випустив ще 14 роликів, що рекламують Chrome. Рекламні ролики Google Chrome можна подивитися на відповідному каналі на відео-хостингу YouTube.

"Ми з нетерпінням чекаємо результатів цього експерименту, покликаного визначити, чи приверне реклама на телебаченні більше уваги до браузера Chrome", - указують автори повідомлення на блозі Google.

Нагадаємо, перший і єдиний браузер компанії Google з'явився у вересні 2008 року. З того часу розробники Google регулярно допрацьовували програму, покращуючи її характеристики. Проте браузеру від Google не вдалося скласти гідну конкуренцію ключовим гравцям ринку - Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox і Apple Safari. За даними аналітиків з Net Applications, Google Chrome користуються лише 1,4 відсотка інтернетчиків.