Sun запустить онлайн-магазин Java-додатків Інтернет світ

Sun запустить онлайн-магазин Java-додатків

21.05.2009

Sun Компанія Sun Microsystems запустить онлайн-магазин Java-додатків, повідомляє IDG News з посиланням на заяву виконавчого директора Sun Microsystems Джонатана Шварца (Jonathan Schwartz).

У онлайн-магазині Sun будуть представлені Java-додатки для різних пристроїв. Компанія розраховує, що цей сервіс дозволить їй збільшити доходи в період кризи.

За словами Шварца, якщо враховувати тільки користувачів ПК, що працюють з Java, то аудиторія нового сервісу Sun становить майже мільярд осіб. За даними аналітиків, на сьогодні у світі працює понад 4,5 мільярдів пристроїв з підтримкою Java.

Детальніша інформація щодо онлайн-магазину Java-додатків буде озвучена представниками Sun на початку червня. Поки що відомо лише, що всі програми перед розміщенням на цьому сервісі будуть протестовані Sun.

Мова програмування Java була представлена компанією Sun у 1995 році. Програми, написані на ній, запускаються як на ПК, так і на мобільних пристроях незалежно від операційної системи. Для їх роботи потрібна лише підтримка відповідної віртуальної машини.

Зараз найпопулярнішим онлайн-магазином додатків є Apple App Store. У ньому розміщені програми, призначені для користувачів смартфона iPhone і плеєра iPod Touch. Аналогічні сервіси запущені ще декількома компаніями, включаючи Samsung, Google і RIM.