Адміністрація LiveJournal анонсувала нові вибори у наглядову раду Інтернет світ

Адміністрація LiveJournal анонсувала нові вибори у наглядову раду

20.05.2009

LiveJournal, вибори Нові вибори двох блогерів, які увійдуть до наглядової ради ЖЖ, відбудуться з 22 по 26 червня нинішнього року. Свої місця в наглядовій раді вони займуть першого липня. Про це повідомляється в співтоваристві ru-news.

У наглядову раду, крім п'яти членів, включених в нього адміністрацією LiveJournal, увійде один представник кириличного сегменту ЖЖ, і один - некириличного. Реєстрація кандидатів пройде з 15 до 19 червня.

Щоб стати кандидатом на виборах, користувачу повинно виповнитися 18 років до 1 травня 2009 року. Він повинен бути згоден на виконання обов'язків під своїм повним ім'ям, чотири рази на рік брати участь в телеконференціях, а також бути на зв'язку для обговорення по телефону або e-mail виниклих питань. У вересні він зобов'язаний відвідати зустріч ради в Сан-Франциско. Крім того, блогеру доведеться підписати договір про нерозголошення деталей обговорень, що виникали в раді.

Наглядова рада ЖЖ була створена на початку 2008 року. Перші вибори у неї пройшли в травні. Тоді представником від кириличного сегменту ЖЖ був вибраний користувач Зафар Хашімов, відомий ніком churkan, від некириличного - Дженніфер Брейді, відома ніком legomymalfoy. Ці представники переобираються щороку.

Іншими членами наглядової ради, які не обираються блогерами, є засновник LiveJournal Бред Фіцпатрік, відомий блогер Дана Бойд (danah boyd), інтернет-інвестор і член ради директорів Яндекса Естер Дайсон (Esther Dyson), засновник Центру вивчення інтернет для школярів Лоуренс Лессіг (Lawrence Lessig) та індійський фахівець у галузі брендінгу Сухел Сетх (Suhel Seth). Останній не входив в раду під час торішніх виборів.