Microsoft запустила безкоштовний SMS-архіватор Інтернет світ

Microsoft запустила безкоштовний SMS-архіватор

20.05.2009

Скріншот сайта сервісу MyPhone Корпорація Microsoft почала публічне бета-тестування свого сервісу MyPhone, повідомляє IDG News. Він дозволяє архівувати і зберігати в Мережі різні дані з мобільних телефонів, включаючи SMS.

Для роботи з MyPhone необхідний смартфон з Windows Mobile 6 і вище. Користувачам для зберігання даних безкоштовно надається 200 мегабайт на серверах Microsoft. Отримати доступ до архіву можна лише скориставшись спеціальним паролем.

Користувачі MyPhone можуть, зокрема, редагувати свої контакти, що зберігаються на серверах Microsoft. Також за допомогою цього сервісу можна обмінюватися фотографіями з друзями і синхронізувати вміст, включаючи книги контактів різних смартфонів.

Надалі Microsoft обіцяє розширити функціонал MyPhone. Очікується, що цей сервіс можна буде використовувати для пошуку втраченого або вкраденого смартфона. Також за допомогою MyPhone можна буде віддалено очистити пам'ять мобільника у разі його втрати.

Сервіс MyPhone був анонсований Microsoft у лютому нинішнього року на Всесвітньому мобільному конгресі. Тоді ж корпорація представила нову версію своєї мобільної операційної системи.