Хакери знищили блог Леха Валенси Інтернет світ

Хакери знищили блог Леха Валенси

19.05.2009

Повыдомлення на блозі ВаленсиУ результаті ймовірної атаки хакерів був знищений весь контент блогу колишнього польського президента Леха Валенси. Інцидент відбувся в ніч на вівторок, 19 травня, і блог дотепер не відновлений, повідомляє Gazeta.pl.

За даними видання, з блогу, розміщеного на сервісі MojaGeneracja, видалені всі пости Валенси, коментарі користувачів, фотографії і документи. Представник компанії-блогхостера заявив, що ведуться роботи з відновлення контенту і справі даний вищий пріоритет.

Газета Rzeczpospolita додає, що зміни були внесені в особисті дані Валенси. Замість його імені в профайлы тепер вказаний логін "Czarownica" ("Відьма").

На момент написання новини в блозы знаходилося тільки оголошення від власників сервісу: "Вибачте. Ведуться інтенсивні роботи з відновлення блогу президента Леха Валенси".

Валенса був президентом в 1990-93 роках. Він був одним із засновників профспілки "Солідарність", який боровся з комуністичним режимом. Влітку 2008 року Валенсу звинуватили в співпраці із спецслужбами соціалістичної Польщі, а на початку травня 2009 року колишній президент подав до суду на діючого главу держави Леха Качиньського за наклеп.