Копію The Sims 3 виклали в інтернет Інтернет світ

Копію The Sims 3 виклали в інтернет

19.05.2009

The Sims 3 Цифрова копія гри The Sims 3 з'явилася у файлообменних мережах за два тижні до офіційного релізу, пише Casual Gaming з посиланням на Game Politics. Образ диска з інструкцією щодо установки можна скачати з популярних торрент-трекерів. Реліз гри на території Північної Америки відбудеться тільки 2 червня. Жителі Європи зможуть купити її 5 червня, а в Росії The Sims 3 з'явиться 10 червня.

На деяких торрент-трекерах вже з'явилися коментарі користувачів, які стверджують, що їм вдалося запустити The Sims 3. Представники видавництва Electronic Arts поки що ніяк не прокоментували цю інформацію.

EA відмовилася від використання системи SecuROM для захисту копій The Sims 3 від незаконного копіювання. Нова гра захищена тільки серійним номером, який можна знайти в коробці з грою.

Минулого року видавництво постраждало через DRM-захист симулятора еволюції Spore, яка серйозно обмежувала користувачів і забороняла інсталювати гру більше трьох разів. Багато геймерів нелегально скачали копію гри, висловивши тим самим своє негативне ставлення до політики EA.

The Sims 3 є симулятором віртуального життя, в якому геймери можуть створювати власних персонажів. Розробкою цього проекту займалася студія EA Redwood Shores. Так звані "сіми" виконують звичайні повсякденні завдання: вчаться, працюють, купують меблі і упорядковують свої будинки.

Спочатку планувалося, що The Sims 3 надійде у продаж в лютому 2009 року. Пізніше вихід гри перенесли на червень. У EA відзначили, що видавництву був потрібен додатковий час на створення гідної рекламної кампанії.

Додамо, що The Sims є одним з найпопулярніших ігрових проектів. Згідно з даними Electronic Arts, у всьому світі продано понад 100 мільйонів копій різних частин серіалу.