У Курганній області затримані члени міжнародної банди кардерів Інтернет світ

У Курганній області затримані члени міжнародної банди кардерів

18.05.2009

Кредитні картки У Курганній області затримані чотири жителі Кургану і Новочебоксарська, яких підозрюють в розкраданні грошей з рахунків громадян за допомогою підроблених банківських карт. Про це 18 травня повідомляє ІТАР-ТАРС з посиланням на прес-службу МВС.

За версією слідства, затримані займалися злочинною діяльністю впродовж двох років. Імовірно, в банду входили жителі Естонії і України, які пересилали спільникам отримані злочинним шляхом дані банківських рахунків і ключі електронно-цифрового підпису.

Крім того, в угрупування були зв'язки у Москві, Катеринбургу і Челябінську. Члени банди реєстрували фіктивні підприємства і оготівлювали викрадені кошти за допомогою розрахункових карт.

У ході обшуку в квартирах підозрюваних було вилучено не менше 40 підроблених карток, пристрій для їх виготовлення, пристосування для розкрадання інформації з карт, встановлюване на банкомат ("скімер"), а також печатки і засновницькі документи різних фірм.

Стосовно затриманих порушено кримінальну справу за статтею 187 (виготовлення або збут підроблених кредитних або розрахункових карт та інших платіжних документів) і 159 УК РФ (шахрайство).