Леонід Бершидський відкрив ділову "фабрику думок" Інтернет світ

Леонід Бершидський відкрив ділову "фабрику думок"

18.05.2009

Скріншот сайта Slon.ruУ понеділок, 18 травня, почав роботу новий інтернет-портал, присвячений діловій тематиці, Slon.ru. Як повідомляється на сайті видання, Slon.ru не "вироблятиме новинних заміток", акцент робитиметься "на думки і коментарі".

Крім головного редактора проекту Леоніда Бершидського (організатор стартапів "Відомостей", а також російських версій журналів Newsweek і Forbes) до команди нового проекту увійшли: Олександр Гордєєв (один із засновників газети "Відомості"), Юрій Грановський (колишній заступник головного редактора журналу Smart Money), Дмитро Кузнєц (працював шеф-редактором журналу "Російський Newsweek" при Леоніді Парфенові), Ольга Романова (колишній головний редактор "Business Week Росія") та інші журналісти.

На сайті видання повідомляється, що назва "Slon.ru" - не абревіатура, і кожен читач може придумати для себе оптимальний варіант її розшифровки. Самі автори проекту пов'язують вибір назви з суфійськой притчею про сліпих, що зустріли слона і розійшлися в думках, що ж він таке.

Автори проекту анонсують, що Slon.ru - це свого роду "фабрика думок" про економіку, бізнес, політику і про життя середнього класу. Думки "виготовляють" ньюсмейкери, блогери і штатні журналісти проекту. Творці порталу вважають, що в Рунеті немає браку в новинних замітках, але є дефіцит "виразно висловлених думок про те, що відбувається".