HONOR запустив програму безкоштовного тестування ноутбуків

Uncategorized

Компанія HONOR запускає програму тестування ноутбуків Test & buy. Сервіс охоплює топові моделі ноутбуків бренду і дає можливість безкоштовно протестувати пристрої в термін до 1 місяця. Детальніше на офіційній сторінці програми.

За даними опитування HONOR серед 2 000росіян, понад 83 відсотки вважають за краще купувати техніку, в тому числі ноутбуки для особистого користування онлайн, при цьому більше половини (57 відсотків) виявляються не задоволені придбаним пристроєм через неможливість заздалегідь ознайомитися з його характеристиками і функціями.

Вивчивши потреби споживачів, компанія HONOR запускає спеціальний сервіс, який дає можливість вибрати вподобане пристрій бренду в категорії ноутбуків і взяти його на тестування перед покупкою на термін від 1 до 4 тижнів для ознайомлення.

Для участі в програмі необхідно залишити заявку на офіційному сайті, отримати підтвердження участі та підписати договір. Після цього, в разі позитивного результату за заявкою, користувачі зможуть вибрати вподобану модель пристрою бренду і отримати його на тест абсолютно безкоштовно.

Згідно з опитуванням, в середньому росіяни готові витратити на новий ноутбук від 50 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, економлячи заради цього на покупку одягу (32 відсотки), походах в салони краси (18 відсотків) і подорожах (19 відсотків). Тому здійснювати таку велику покупку хотіли б не частіше, ніж один раз в 4-5 років. У зв’язку з чим понад 57 відсотків опитаних заявили про затребуваність програм з тестування пристроїв перед придбанням. 58 відсотків росіян підкреслили, що готові відмовитися від покупки пристроїв улюбленого бренду в разі, якщо пристрій іншого бренду після тестування покаже себе з кращого боку.

Принципы работы Joy Casino

В рамках програми тестування будуть доступні наступні пристрої: ноутбуки HONOR MagicBook на базі процесорів Intel® Core ™ 11-го покоління, ноутбуки HONOR MagicBook на базі процесора AMD Ryzen TM 5 5500U, а також ноутбуки HONOR MagicBook X, оснащені процесорами Intel® Core ™ 10 -го покоління.

Всі учасники тестування отримають персональну знижку на майбутню покупку після того, як поділяться зворотним зв’язком за допомогою електронної пошти та висловлять зацікавленість в покупці.