Анонсована гра The Sims 5

Ігри

EA анонсувала наступну частину гри The Sims. Про це повідомляє видання POSTUP.

Під час тематичного заходу компанія анонсувала нову частину гри серії The Sims, яка має кодову назву Project Rene, та оголосила про початок розробки. За словами журналістів видання, майбутній симулятор життя поки що важко назвати The Sims 5, оскільки проект знаходиться на ранній стадії. Розробники зі студії Maxis описали гру як творча платформа.

“Нова гра переосмислить The Sims, надавши ще більше способів геймінгу, інструментів для заохочення творчості та можливостей розповідати змістовні історії”, – розповіли розробники. Уточнюється, що геймери можуть створювати власний контент і ділитися ним з іншими гравцями. Запланована The Sims 5 буде доступна на всіх популярних платформах, вважаючи мобільні – також з’явиться можливість грати одночасно на кількох пристроях.

У компанії наголосили, що гра знаходиться на ранній стадії, тому терміни її виходу невідомі. Представники EA зазначили, що новий тайтл може вийти за кілька років.

The Sims 4 – популярний симулятор життя, що вийшов у 2014 році. Творці тайтла регулярно випускають для гри оновлення та платні доповнення.

У середині вересня творці The Sims 4 оголосили про зміну моделі реалізації гри – з 18 жовтня вона стала безкоштовною для користувачів. Симулятор доступний через EA app, Origin, Steam, PlayStation та Xbox.