Microsoft анонсувала нового пошукача Інтернет світ

Microsoft анонсувала нового пошукача

29.05.2009

Презентація ролика Bing Microsoft 28 травня анонсувала нового пошукача Bing, який змінить нинішній Live Search. Сервіс буде запущений 3 червня, в Росії і інших європейських країнах цього дня відкриється його бета-версія.

Розробники заявляють, що метою Bing є допомога користувачам у швидкому ухваленні важливих рішень. Вони впевнені, що користувачам потрібна не стільки інформація, скільки знання для здійснення якихось дій.

Передбачається, що Bing допоможе дізнатися ціни на товари, купити авіаквиток і, наприклад, замовити столик в ресторані. Тим самим новий сервіс безпосередньо не конкуруватиме з такими пошукачами, як Google і Yahoo!, а запропонує інший вид відповідей на запити користувачів.

До числа функцій Bing входить Best Match, що пропонує користувачу те, що він шукає, на основі аналізу запиту, Instant Answers, разом з пошуковими результатами що показує додаткові дані, а також Web Groups і Quick Tabs, що роблять інформацію наочнішої.

Раніше повідомлялося, що Microsoft має намір просувати свого нового пошукача за допомогою масштабної рекламної кампанії, на яку виділено від 80 до 100 мільйонів доларів. Bing рекламуватиметься не тільки в інтернеті, але також в пресі, на радіо і по телевізору.

Популярність існуючого пошукача Microsoft останнім часом падає. У березні 2009 року частка Microsoft на пошуковому ринку США досягла 8,2 відсотка - це мінімальний рівень за попередні 12 місяців.