"Мегафон" подав заявку на покупку "Сінтерри" Інтернет світ

"Мегафон" подав заявку на покупку "Сінтерри"

28.05.2009

Салон зв'язку Мегафону "Мегафон", третій по кількості абонентів стільниковий оператор в Росії, подав у Федеральну антимонопольну службу (ФАС) заявку на покупку 100 відсотків акцій російського оператора зв'язку "Сінтерра". Про це повідомляє РІА Новини. Клопотання буде розглянуто протягом найближчих 30 днів.

За словами заступника начальника управління транспорту і зв'язку ФАС Дмитра Рутенберга, якщо відомство побачить в операції які-небудь ознаки порушення закону про конкуренцію, "Мегафону" можуть бути виставлені певні умови, які оператор повинен буде дотримувати.

В кінці квітня 2009 року стало відомо, що рішення про покупку "Сінтерри" ухвалив "КОМСТАР-ОТС". Відповідна пропозиція була зроблена компанії "Промсвязькапітал", якій і належить зараз "Сінтерра". Сума можливої операції оцінювалася в 850 мільйонів доларів.

23 квітня 2009 року стало відомо, що "Мегафон" має намір вийти на ринок широкосмугового доступу в інтернет. Для цього стільниковий оператор має намір купити дещо вужче діючих провайдерів, запланувавши на операції близько 500 мільйонів доларів. У реалізації поставленого завдання "Мегафону" допоможе покупка "Сінтерри", яка контролює 20 відсотків ринку магістрального інтернет-трафіку в Росії.

"Мегафон" обслуговує більше 43,3 мільйонів абонентів в Росії і СНД. За підсумками 2008 року чистий прибуток компанії склав 44,319 мільярдів рублів. Компанії "Сінтерра" належить магістральна оптична мережа протяжністю понад 68 тисяч кілометрів. Крім того, "Сінтерра" надає послуги місцевого телефонного зв'язку в 22 регіонах Росії, а також працює на ринку телекомунікації.