Глава Yahoo! готова продати пошуковий бізнес Інтернет світ

Глава Yahoo! готова продати пошуковий бізнес

28.05.2009

Керол Бартц Виконавчий директор Yahoo! Керол Бартц готова продати пошуковий бізнес Yahoo!, повідомляє CNet News з посиланням на заяву Бартц, зроблену на конференції D: All Things Digital. Керол Бартц допускає продаж пошукового бізнесу Yahoo! як Microsoft, так і іншій компанії. Але лише в тому випадку, якщо за нього буде запропонована справедлива ціна.

Крім того, виконавчий директор Yahoo! не виключає можливість продажу всієї компанії. Але, як і у випадку з пошуковим бізнесом, лише в тому випадку, якщо за неї запропонують гідну ціну.

На початку 2008 року Microsoft спробувала купити Yahoo!, запропонувавши за другого за величиною пошукача в світі понад 40 мільярдів доларів. Тоді топ-менеджмент відмовився продавати Yahoo!.

Після цього капіталізація порталу різко впала і пішов у відставку гендиректор Yahoo! Джері Янг, що відмовлявся від яких би то не було переговорів з Microsoft. Обговорення співпраці поновилося, коли пост виконавчого директора Yahoo! зайняла Керол Бартц, яка почала реорганізацію збиткової компанії.