"Відомості" розкрили деталі пропозиції Потаніна по покупці РБК Інтернет світ

"Відомості" розкрили деталі пропозиції Потаніна по покупці РБК

28.05.2009

Володимир Потанін "Інтеррос" Володимира Потаніна готовий заплатити РБК 90 мільйонів доларів в обмін на контроль над холдингом. Про це повідомили "Відомості" з посиланням на джерело, близьке до "Інтерросу" і слів менеджера РБК.

Засновники РБК - Герман Каплун, Дмитро Бєлік і Олександр Моргульчік (контролюють близько 20 відсотків холдингу) були проти передачі контролю. За даними видання, вони відклали переговори з "Інтерросом" до наступних зборів акціонерів.

Дата цих зборів невідома. Їх намагалися провести у середині квітня, але вони не відбулися через відсутність кворуму. До нових зборів власникам РБК належить домовитися з кредиторами про реструктуризацію боргів.

Пропозиція Потаніна, інформація про яку з'явилася в квітні без вказівки на намір одержати контроль, має на увазі виплату 41 відсотка боргу, списання 36 відсотків і випуск облігацій на решту суми. Загальна заборгованість РБК на початку року перевищувала 200 мільйонів доларів.

У РБК також є пропозиція групи "Онексім" Михайла Прохорова. У ньому йдеться про покупку 65 відсотків вчетверо збільшеного статутного капіталу РБК. Прохоров пропонує 35 мільйонів доларів. У разі ухвалення пропозиції кредитори одержать відразу тільки вісім відсотків від суми боргу.