Квартирні радіоточки підключать до інтернету Інтернет світ

Квартирні радіоточки підключать до інтернету

28.05.2009

Радіоточка Радіоточки в московських квартирах перетворять на "соціальні розетки", в яких буде, зокрема, і дешевий інтернет, повідомляється на сайті "Московської міської радіотрансляційної мережі" (МГРС). Відповідне рішення було ухвалено урядом Москви.

Відповідно до планів МГРС і московського уряду, в "соціальній розетці" також буде радіоточка, динамік оповіщення, тривожна кнопка і точка доступу до телевізійних каналів. Такі розетки безкоштовно встановлюватимуться в новобудовах і будинках після капітального ремонту, а також по запиту городян.

Доступ в інтернет і до телеканалів буде включений в абонентську платню за користування "соціальною розеткою", але вона не відрізнятиметься від нинішньої абонентської платні за радіоточку. Правда швидкість доступу в Мережу буде низкою, а з телеканалів буде доступне лише вісім. За додаткову платню можна збільшити швидкість доступу в інтернет і розширити пакет телевізійних каналів.

За даними газети "Відомості", до 2015 року на установку "соціальних розеток" буде витрачено 1,76 мільярдів рублів. З них 1,52 мільярдів виділить уряд Москви, 150 мільйонів - МГРС, і 89 мільйонів - федеральний бюджет.