Яндекс відновив рейтинг ЗМІ в пошуку по блогах Інтернет світ

Яндекс відновив рейтинг ЗМІ в пошуку по блогах

28.05.2009

Рейтинг ЗМІ в пошуку по блогах Яндекса Яндекс знов відкрив рейтинг найбільш цитованих в блогах ЗМІ за колишньою адресою. Про це повідомив керівник служби пошуку по блогам Антон Волнухін.

Згідно слів Волнухіна, Яндекс, розуміючи недосконалість рейтингу, збирався закрити його на "реставрацію", проте автори сервісу недооцінили інтерес до списку партнерів Яндекс.Новостей. Саме з двох з половиною тисяч видань, що працюють з Яндекс.Новостями, і полягав рейтинг.

На момент написання новини рейтинг не з'явився ні на головній сторінці пошуку по блогах Яндекса, ні в розділі "Всі рейтинги". Проте, пряме посилання на нього тепер працює. Одночасно автори сервісу створюють нову версію рейтингу.

Рейтинг популярності ЗМІ в блогах був закритий кілька днів тому, під час переробки сервісу пошуку по блогах Яндекса. Закриття рейтингу пояснили його неповнотою, а також помилками алгоритму, які могли викликати незадоволеність у авторів видань.

В рамках переробки сервісу Яндекс також оголосив про появу на додаток до зведеного трьох нових рейтингів блогових записів: по кількості коментарів, по відвідуваності і по кількості посилань.