Microsoft випустила Service Pack 2 для Windows Vista Інтернет світ

Microsoft випустила Service Pack 2 для Windows Vista

27.05.2009

Коробка з Windows Vista Корпорація Microsoft випустила кінцеву версію пакету оновлень Service Pack 2 (SP2) для Windows Vista, повідомляє TechRadar. Поки вона доступна тільки через центр завантаження Microsoft, але пізніше з'явиться в службі автоматичного оновлення програм.

Windows Vista SP2 доступна в 32- і 64-бітовому варіантах. В даний час Microsoft пропонує цей пакет оновлень на англійській, німецькій, французькій, японській і іспанській мовах. Обов'язковою умовою для установки Windows Vista SP2 є наявність на комп'ютері Vista SP1.

Пакет оновлень SP2 виправляє в Windows Vista помилки, що накопичилися як з моменту появи даної операційної системи, так і з моменту виходу SP1. Пакет оновлень SP1 для Windows Vista вийшов весною 2008 року.

Серед нововведень Vista SP2 представники Microsoft виділяють новий механізм пошуку інформації, а також підтримку Bluetooth 2.1 Feature Pack. Крім того SP2 покращує роботу Windows Vista з Wi-Fi і Blu-ray.

Публічна версія реліз-кандидата Windows Vista SP2 була розміщена на сайті Microsoft в березні поточного року. В кінці квітня корпорація оголосила про завершення розробки цього пакету оновлень.