Mail.ru узяв на себе третину ринку медійной інтернет-реклами Інтернет світ

Mail.ru узяв на себе третину ринку медійной інтернет-реклами

27.05.2009

Олексій Катков На Mail.ru припадає 30 відсотків продажу медійной реклами в Рунеті, пише "Комерсант" з посиланням на слова комерційного директора порталу Олексія Каткова.

Компанії IMHO VI, що розміщує рекламу на Яндексі і "Рамблере" і ряду інших крупних ресурсів, Mail.ru також відвів тридцятипроцентну частку ринку. Голова правління IMHO VI Арсен Ревазов, у свою чергу, заявив, що частка самого Mail.ru завищена у декілька разів. Представники IMHO VI стверджують, що в 2008 році продали не менше половини всієї медійной реклами в Рунеті, пишуть "Відомості".

У першому кварталі 2009 року об'єм ринку, за даними Mail.ru, склав 1,2 мільярдів рублів. За аналогічний період минулого року виручка була такою ж. Таким чином, об'єми продажу медійной реклами в Рунеті не знизилися. В той же час, за даними Асоціації комунікаційних агентств Росії, витрати рекламодавців в першому кварталі 2009 року впали на 15 відсотків. Це консолідована оцінка учасників ринку.

В цілому, за даними АКАР, ринок російської реклами в першому кварталі 2009 року пережив обвал. Рекламні витрати за три місяці скоротилися на 29 відсотків. Втрати інтернет-сектора виявилися меншими за інші: сегмент телереклами скоротився на 20 відсотків, радіореклами на 38 відсотків, а преси на 42 відсотки.

У 2008 році ринок інтернет-реклами, за інформацією АКАР, виріс на 32 відсотки з 5,7 до 7,5 мільярдів рублів.